Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Avatar i sygnatura ..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Sygnatura:

 

Tematyka: GrubSon

Wysokość: 200 Szerokość: 500

Kolorystyka: Pasująca . .

Napis: Broox

Music is my life

Inne: Rameczka ; d

 

Avatar zrobiony z sygnaturki ; d

 

Jeśli mi się spodoba to poleci 5 dniowy limit +'ów / -'ów ..

Uwaga.. Jeśli chcesz zripować kogoś pracę bądź ' użyć ' stocka to postaraj się chociaż zmienić tą prace, aby nie wyglądała jak prosto od wujka google ..

Edytowane przez Broox
Opublikowano

2x @up jak się nie znasz na grafice to nie wchodź w ten dział .

@up totalna pixeloza , napis ssie jeszcze ta omega..

Opublikowano (edytowane)

sygnampc2.gif

 

v2

 

sygnampc3.gif

 

 

@Down

 

Nie chce spamować dlatego edit a po co mam coś zmieniać wole coś dodać niż żeby wyglądało jakbym na to nas**ł

Edytowane przez KaktusBK

76886589258054029595.jpg

Opublikowano

@up

 

Prawie nic z tego nie zmieniłeś tylko napis i coś tam.

 

grubson.jpg

 

2xup

 

Jak marudzisz to sam sobie zrób extra sygne.

1331337770-U247153.gif

Opublikowano (edytowane)

kolego sygny mi sie nie chciało robić mam dzisiaj lenia ; P skoro mówisz że się nie znam na grafice to ho pojedynek na grafike kozaku (Lamko) -.- nie potrafisz docenić ludzkiej roboty.

PS plagiaty nie są fajne ; ) bo sygna którą nosisz nie jest dla ciebie bo pisze tam 6rook ; )

PSS KaktusBK - rośnie nam kolejny grafik na forum : P podoba mi sie twa praca ; #

Oto co potrafię zrobić jak mi się chce ciole

sapermt2obramwka.jpg

@ Swoją wybitną głupotą zraziłeś innych i wątpie by ktoś zrobił ci teraz sygne ; )

Edytowane przez xArtemzx

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano (edytowane)

Pisze tam broox czcionka phino . . Mam .xcf, więc mnie kurwa nie nazywaj rip'erem .. Marudzę, bo chcę porządną pracę, a nie stock i napis -.- .

 

ps: pisze się chodź ; )

 

Napis jak w każdej twojej pracy ssie . Jak nie zrobią - to nie . . Nie popłacze się przez to .

 

 

A tak poza tym .. Każda twoja praca to tylko tekstura i napis :>

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez Broox
Opublikowano

Proszę:

 

Sygna:

 

V1:

 

asdasdjp.jpg

 

V2:

 

asdasd2u.jpg

 

V3:

 

asdasd3.jpg

 

Nie wiedziałem co z napisami zrobić... Nigdzie mi nie pasowały, to zrobiłem trzy wersje xD

 

Awatar:

 

asdmdn.jpg

 

Kurde nick źle przepisałem... Zamiast broox to broxx... Starałem się więc mam nadzieję że to docenisz i nie odrzucisz jej przez to... Nie mam pliku .xcf już tej sygny :(

Nothing to do here.


Opublikowano (edytowane)

Noo.. Wreszcie wszedł ktoś, kto wie co to grafika ; d. Dzięki .. Poleci troszkę minusów, bo może ktoś jeszcze się ruszy ; d .

 

 

Ee tam.. Nie jest aż tak źle ; >

Edytowane przez Broox
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...